PROBLEMY Z APLIKACJĄ NAVIKI.

Niestety...
Otrzymujemy od Was coraz więcej informacji, że aplikacja Naviki sprawia straszne kłopoty.

Do końca Europejskiej Rywalizacji Rowerowej - ECC 2017, pozostały niecałe dwa tygodnie. Nie jest to żadnym pocieszeniem, jednak inne miasta zgłaszają dokładnie takie same problemy. Dlatego nie poddawajmy się i walczmy do końca, pokażmy że pomimo tych problemów, które leżą po stronie organizatorów damy radę i wykręcimy na rowerach miejsce na podium European Cycling Challenge 2017 !!!W mailach, które piszecie na nasz adres kontaktowy często pojawiają się problemy z nie zaliczaniem tras zarejestrowanych poprzez aplikację Naviki do klasyfikacji ECC 2017.
Zdajemy sobie z tego sprawę, ale niestety na działanie tej aplikacji nie mamy żadnego wpływu.

Piszecie do nas także, że przejazdy rejestrowane przez Was poprzez inne aplikacje (np. Endomodno czy Strava), a dodawane ręcznie na stronie Naviki, także nie są zaliczane do klasyfikacji.

Organizatorzy European Cycling Challenge, co niestety powtarza się, z poprzedniej edycji rywalizacji zmieniają zasady w trakcie jej trwania. Dlatego między innymi dodawane przez Was trasy, które na początku były akceptowane jako spełniające zasady regulaminu, nagle przestały takie być.

Dlatego przypominamy najważniejsze aktualnie funkcjonujące zasady w rywalizacji ECC 2017:

- trasy rejestrowane poprzez aplikację Naviki nie mogą być dłuższe niż 35 km, z naszych tegorocznych doświadczeń zachęcamy aby rejestrować trasy zbliżające się do 30 km i rozpoczynać kolejne, takich tras można zarejestrować dowolną ilość.

- trasy dodawane ręczne, według najnowszych zasad, nie mogą być dłuższe niż 15 km i można dodać maksymalnie 6 takich tras dziennie.


Pod tym linkiem znajdziecie aktualne zasady rywalizacji: http://www.cyclingchallenge.eu/pl/rules

A tutaj przypominamy jak dodawać trasy w rywalizacji. Zarówno te rejestrowane za pomocą aplikacji Naviki, jak i dodawane ręcznie poprzez stronę.

http://www.bydgoszcznarowery.pl/2017/05/aplikacja-naviki-zapisujemy-trasy.html


PROBLEMY Z APLIKACJĄ NAVIKI. PROBLEMY Z APLIKACJĄ NAVIKI. Reviewed by Bydgoszcz Na Rowery on maja 18, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.