Wspólne przejazdy!

Przez cały maj walczymy w Europejskiej Rywalizacji Rowerowej, ECC 2017, jeżdżąc do pracy, szkoły, na zakupy czy do kina, poprostu na co dzień korzystając z roweru jako środka komunikacji.

W dni wolne zapraszamy na wspólne przejazdy, które organizujemy wspólnie z Bydgoską Masą Krytyczną:

01 maja – INAUGURACJA  godz. 10:00
Ruszamy spod Ratusza na Starym Rynku w Bydgoszczy i jedziemy razem do Ostromecka, gdzie przejazd kończymy wspólnym piknikiem z grillem, na który zaprasza Miasto Bydgoszcz.

03 maja – Gra miejska "Rowerowe spojrzenie na Bydgoszcz"
Rowerowa gra miejska na terenie miasta, organizowana przez Bydgoską Masę Krytyczną.

06 maja – Pętla dookoła Bydgoszczy
Tak jak w naszym zeszłorocznym starcie w European Cycling Challenge, jedziemy trasą dookoła miasta. Zaczynamy w Myślęcinku, na parkingu przy stoku narciarskim, kończymy dokładnie w tym samym miejscu. Po przejeździe razem odpoczywamy na wspólnym grillu.

7 maja – Szosowa Niedziela z Bydgoszcz Cycling Challenge!
W niedzielę na Starym Rynku możecie wybrać się na rowerowy przejazd szosowy z organizatorami Bydgoszcz Cycling Challenge.

13 maja – Jedziemy do Koronowa, start 11.00
Spotykamy się na Starym Rynku w Bydgoszczy i wspólnie jedziemy na zawody rowerowe odbywające się tego dnia w Koronowie. Na miejscu razem grillujemy i oglądamy zawody w rowerowym Downhill'u.

14 maja – Szosowa Niedziela z Bydgoszcz Cycling Challenge!
W niedzielę na Starym Rynku możecie wybrać się na rowerowy przejazd szosowy z organizatorami Bydgoszcz Cycling Challenge.

20 maja – Jedziemy do Nakła nad Notecią
Tradycyjnie spotykamy się na Starym Rynku w Bydgoszczy i wspólnie jedziemy do nowej Mariny w Nakle nad Notecią. Tam czekają na nas jej atrakcje i wspólne grillowanie.

21 maja – Szosowa Niedziela z Bydgoszcz Cycling Challenge!
W niedzielę na Starym Rynku możecie wybrać się na rowerowy przejazd szosowy z organizatorami Bydgoszcz Cycling Challenge.

26 maja – Bydgoska Masa Krytyczna
Comiesięczny przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej. Zbieramy się na Starym Rynku i jedziemy!

27 maja – Wyjazd do Brzozy
Jak w przypadku większości naszych przejazdów spotykamy się na Starym Rynku. Tym razem wyruszamy do Brzozy.

28 maja – Bydgoszcz Cycling Challenge
Wyjątkowe zawody rowerowe w Bydgoszczy. Tym razem rowerzyści przejmują kontrolę nad Trasą Uniwersytecką na której będą się ścigać. Każdy rowerzysta, który przyjedzie kibicować, będzie miał szansę przejechania po trasie zawodów!

31 maja – Nocne kręcenie kilometrów do końca!!!
Ostatniego dnia rywalizacji, wieczorem, szukajcie namiotu ECC na Starym Rynku w Bydgoszczy. Każdy kto tego dnia zdecyduje się Kręcić Kilometry Dla Bydgoszczy do końca dnia, może zdobyć nagrodę!

Wspólne przejazdy! Wspólne przejazdy! Reviewed by Bydgoszcz Na Rowery on kwietnia 20, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.