Aplikacja NAVIKI: jak dołączyć do rywalizacji.

Dla tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali się w aplikacji NAVIKI, poniżej przedstwiamy krok po kroku jak to zrobić.
Jak dołączyć do drużyny METROPLIA BYDGOSZCZ oraz jak wybrać swoje grupy w rywalizacji.


 1.  Ściągamy aplikację NAVIKI, uruchamiamy ją i wchodzimy w 'Ustawienia' (Settings)
 2. Logujemy się do aplikacji.
 3. Jeżeli nie jesteśmy jeszcze zarejestrowani, możemy zrobić to przez aplikację. (Dostajemy informacje, że zdarzają się problemy przy rejestracji poprzez aplikację, wtedy należy to zrobić poprzez stronę internetową NAVIKI) Na podany przez nas adres e-mail, przyjdzie link potwierdzający, który należy kliknąć. Następnie wracamy do aplikacji.
 4. Logujemy się
 5. Po zalogowaniu się, wybieramy 'Konkursy' (Contests)
 6. Następnie wybieramy ECC2017
 7. Zaznaczmy 'Biorę udział' (I'm participating)
 8. Wybieramy naszą drużynę 'Bydgoszcz Met. Area (PL)' i wtedy już możemy zbierać kilometry w rywalizacji
 9. Dodatkowo można dołączyć do wybranych grup w naszej drużynie 'Bydgoszcz Met. Area (PL)'. Wtedy wybieramy 'Moje zespoły' (My Teams)
 10. I możemy dołączyć do wybranego przez nas zespołu. Możemy dołączyć do jednego zespołu z każdej z trzech kategorii 'Firma' (Company), 'Szkoła' (School) oraz 'Inne' (Other). Do zespołów można dołączać w trakcie trwania rywalizacji. Jeżeli nie ma zespołu, do którego chcecie dołączyć, piszcie do nas na adres ecc@um.bydgoszcz.pl a my go dodamy.
  Tutorial w wersji angielskiej znajdziecie na facebooku European Cycling Challenge, z którego my korzystaliśmy tworząc naszą wersję.
Aplikacja NAVIKI: jak dołączyć do rywalizacji. Aplikacja NAVIKI: jak dołączyć do rywalizacji. Reviewed by Bydgoszcz Na Rowery on kwietnia 30, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.